FINANČNÍ DAR

penízeNa základě diakonických hodnot pomáháme potřebným a šíříme smysl vzájemné pomoci na Vrchlabsku a Jilemnicku. Pokud nás chcete podpořit, nejrychlejší variantou je finanční dar. Finanční příspěvek využijeme na práci s klienty ve vybrané službě, můžeme neustále zlepšovat naše činnosti a být blíže k našim klientům.Finanční dar

Chcete-li nás podpořit, zadejte sumu přes platební bránu. I malá částka je pro nás důležitá.

Finanční příspěvek je možné darovat jako fyzická i právnická osoba. Dar je daňově odečitatelnou položkou. Na vyžádání Vám samozřejmě vystavíme potvrzení o daru. Pokud požadujete vystavení potvrzení o daru, napište, prosím, na ekonom.svetlo@diakonievr.cz a my se vám ozveme.

Děkujeme za Vaši přízeň a podporu, děkujeme, že nám pomáháte.

Finanční dar je možné darovat jako:

  • Fyzická osoba nebo živnostník – dle zákona o daních z příjmů lze odečíst hodnotu daru ze základu pro výpočet daně ve výši min. 1.000 Kč nebo 2 % základu daně a max. 10 % hodnoty základu daně; do 15.2. odevzdejte doklad o daru (potvrzení o přijetí daru) svému zaměstnavateli, příp. uplatněte ve svém ročním zúčtování.
  • Právnická osoba – hodnotu jednoho daru nebo daru jedné organizaci lze odečíst ze základu pro výpočet daně ve výši min. 2.000 Kč a max. 5 % základu daně; finanční dary nejsou předmětem daně z přidané hodnoty; dokladem je opět potvrzení o přijetí daru.

V případě, že se chcete stát naším podporovatelem, dar můžete zaslat na číslo účtu: 6113972399/0800. Nejjednodušší cesta, jak nám přispět, je použít červené tlačítko Chci darovat.

Středisko v číslech

Poskytovali jsme 0 registrovaných sociálních služeb
vloni jsme pomohli 0 uživatelům
a to všechno se 0 zaměstnanci
působili jsme v 0 obcí a měst