13. října 2017

společnost pro ranou péči

13. října 2017 - TÝDEN RANÉ PÉČE® 2017

TÝDEN RANÉ PÉČE® 2017

V týdnu od 6. 11. – 12. 11. 2017 bude probíhat jubilejní desátý ročník celorepublikové kampaně Týden rané péče, kterou pořádá Společnost pro ranou péči, o. s.

Vrchlabské Pracoviště rané péče při Diakonii ČCE – středisko Světlo ve Vrchlabí se již tradičně ke kampani připojí. Slogan letošní kampaně „Život v souvislostech“ se snaží upozornit na důležitost komplexní podpory rodiny, jejích potřeb v návaznosti na reálný život v místní komunitě. Raná péče v současnosti vychází z běžného, každodenního života dítěte a jeho možností.

V rámci propagace Týdne rané péče pořádáme na přání klientských rodin oblíbenou akci „Hrátky s Baryčkem“ pod vedením Ing. Vladimíry Kasalové ze společnosti AuraCanis.

Marcela Sobotková, Blanka Hrdová a „Baryček“

baryček