Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi -

pracoviště Jilemnice

Vážení klienti

Od 27. 4. dochází k uvolňování opatření v souvislosti s koronavirem.

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi mohou od 27. 4. poskytovat službu rodinám, a to v bezkontaktní formě, tzn. po telefonu, přes e-mail nebo případně jinou bezkontaktní formou (např. videohovory).

Neváhejte se pracovníkům sociálně aktivizační služby ozvat!

Jedná se o první krok při uvolňování opatření, věříme, že brzy bude možné vidět při osobním setkání.

poradenství rodinám 2

Pomáháme rodinám nebo osobám pečujícím alespoň o jedno dítě ve věku do 18 let, které se ocitají v obtížné sociální situaci, jež nedokáží bez pomoci řešit. Tato situace má zároveň negativní vliv na fungování rodiny, zajištění bezpečného rodinného prostředí a na další zdravý vývoj dítěte. Služba je určena zejména rodinám žijícím v ORP Jilemnice.

Za rodiny v obtížné životní situaci jsou primárně považovány:

• rodiny žijící v sociálně vyloučených místech
  • rodiny s finančními problémy
  • rodiny ohrožené společensky a sociálně nežádoucími jevy
  • rodiny pocházející s odlišného sociokulturního prostředí

Věková kategorie uživatelů

Bez omezení věku.

Maximální okamžitá kapacita sociální služby SAS Jilemnice jsou 3 uživatelé v rámci terénní či ambulantní služby.

Působnost a čas poskytování služby

• Sociální služba SAS je poskytována terénní formou, tzn. převážně v domácím prostředí uživatele v místě jeho bydliště nebo ambulantní formou v místě sídla služby na adrese Dolení 41, 514 01

Dojezdová vzdálenost terénní služby je 20 km od Jilemnice v rámci Libereckého kraje.

• Terénní služba je poskytována v pracovní dnech: pondělí – pátek od 7:30 do 16:00 hod. Ambulantní služba je poskytována v pondělí a ve středu od 8:00 do 14:00 hod.
  • Termíny návštěv v rodinách jsou stanoveny po předchozí domluvě mezi uživateli služby a sociálním pracovníkem.
  • Služba je poskytována na základě oboustranného dodržování Vnitřních pravidel.

SLUŽBA JE POSKYTOVÁNA BEZPLATNĚ.

| Hodnoty a principy | Dokumenty | Napsali o nás| Fotogalerie

Korespondenční adresa

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi Jilemnice
Dolení 64