Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

15. září 2017

Nabízíme pomoc rodinám s dětmi.

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi
15. září 2017 - Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi

Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi poskytují pomoc a podporu rodinám s jedním nebo více dětmi do 18 let, které se ocitly v nepříznivé životní situaci a neumějí ji samy vyřešit.

Pomáháme s hospodařením rodiny, ať už jako prevence či řešení zadluženosti rodiny (která mnohdy vede až ke ztrátě bydlení); se vzájemnou spoluprací v rodině, získáváním a upevňováním rodičovských dovedností, péčí o domácnost, s vyřizováním úředních záležitostí; s úspěšností dítěte ve vzdělávání a začleněním do společnosti a pomáháme s dalšími činnostmi směřujícími ke zlepšení situace rodiny s ohledem na individuální potřeby každé rodiny.

Služba je poskytována terénní formou, zdarma, v okolí do 20 Km od Vrchlabí.

Kontakt: Mgr. Jana Kalvachová – 733 780 504 a Bc. Veronika Foltová – 733 750 505.